ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ проєкту регуляторного акта проекту рішення Гвіздецької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Гвіздецької селищної ради»

Дата: 13.05.2021 18:20

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ проєкту регуляторного акта проекту рішення Гвіздецької  селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Гвіздецької селищної ради»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення з 11 травня 2021 року на офіційному веб-сайті Гвіздецької селищної ради проєкту рішення Гвіздецької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Гвіздецької селищної ради» з аналізом його регуляторного впливу.

З текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися  в  приміщенні Гвіздецької селищної ради за адресою: вул. Українська, 3, селище Гвіздець, Коломийський район, Івано-Франківська область,  78260, а також на сайті Гвіздецької селищної ради за електронною адресою: gvizdecka-gromada.gov.ua в розділі «Регуляторна політика»/  «Оприлюднення проектів регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції приймаються впродовж одного місяця з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу в письмовій формі за поштовою адресою: вул. Українська, 3, селище Гвіздець, Коломийський район, Івано-Франківська область,  78260 від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб – на фірмових бланках, (при наявності печатки) завірені печаткою.

Телефон для довідок: (03433) 6-12-75.