В Гвіздецькій селищній раді з 15 березня 2021 року  вже приступив до виконання обов’язків офіцер поліції.

Дата: 17.03.2021 08:42

Внаслідок  впровадження реформи нової поліції запровадили проект «Поліцейський офіцер громади», у рамках якого в кожній  територіальній громаді з’явився поліцейський офіцер замість дільничного.

В Гвіздецькій селищній раді з 15 березня 2021 року  вже приступив до виконання обов’язків офіцер поліції, Годжур Володимир Богданович, який почав службу після відповідного навчання.

Для роботи поліцейського за фінансування Гвіздецької селищної ради обладнали комфортний кабінет, закупили меблі, забезпечили необхідною комп’ютерною технікою. Поліцейська станція в селі Старий Гвіздець Гвіздецької селищної ради розташована в адмінбудівлі колишньої сільської ради .

Для оперативної та якісної роботи поліцейський отримав автомобіль оснащений спецсигналами та спецзасобами.

Що саме робитиме офіцер? Він має бути доступним для населення, знати мешканців території, яку обслуговує, їхні проблеми та оперативно надавати поліцейські послуги. Відповідно, більшість свого часу він знаходиться саме в громаді, а не у відділку. Загалом, кожний мешканець громади за допомогою і захистом може звернутися як у відділення місцевої поліції, так і безпосередньо до офіцера громади. За фактом, дільничні не розформовуються, а реформуються. Це новий вид. Це поліцейський, який має повноваження і дільничного, і патрульного, та працює на запити жителів відповідної громади. Він має охопити роботу з усіма верствами населення.

У Гвіздецькій громаді дільничний офіцер за свою роботу звітуватиме мешканцям громади і виконкому. І підпорядковуватиметься голові громади. Отже, є надія, що на території громади в плані правопорушень стане спокійніше.

Нагадаємо, що територію Гвіздецької селищної ради обслуговує:

Володимир Годжур0976149062