З днем вишиванки

Дата: 20.05.2021 10:28

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГВІЗДЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ!!!!!

Вишиванка — це один з головних символів нашої культури, яскравої й неповторної. У ній розповідаються історії, пишуться долі. У цей світлий день  від усього серця бажаємо, щоб вишиванка Вашої долі завжди була встелена миром, родинним добробутом та щастям! Нехай рідна земля вас захищає, охороняє від усіх бід і неприємностей, а головне — додає сил, натхнення на нові досягнення. Нехай Ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною та успішною. Пам'ятайте, що ми – Українці й зможемо все!
Бажаємо Вам кожен день зміцнювати свою українську ідентичність, процвітати й радіти кожному дню в Україні!  З повагою селищний голова, виконавчий комітет та депутатський корпус.Фото без опису