Вітання з Міжнародним днем захисту дітей

Дата: 01.06.2021 11:00

Дорогі діти!

Щиро вітаємо  вас із світлим, добрим і радісним святом –

Міжнародним днем захисту дітей,

який ми святкуємо в перший літній день.

Дитина – дивовижна і неповторна краплинка чистої, живої джерельної води, яку треба любити і оберігати лише тоді вона перетвориться в дивовижну річку, повноводний океан вражень, яскравих емоцій  та почуттів. Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої Планети. Нехай кожна дитина в цей прекрасний святковий день відчує на собі всю материнську і батьківську любов, їх підтримку і захист від усіх життєвих негараздів.

Зичимо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів. Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

Гвіздецька селищна рада; відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму.