Вуличне освітлення

Дата: 03.06.2021 16:50

Вуличне освітлення – як один з елементів благоустрою

населених пунктів.

Стан вуличного освітлення є досить актуальною проблемою для населених пунктів нашої  громади.  Відсутність вуличного освітлення в селі негативно впливає на рівень безпеки та рівень комфортності життя громадян, які повертаються у вечірній та нічний час до своїх домівок. Правильно сплановане, якісне вуличне освітлення також сприяє запобіганню злочинних дій.   На сьогоднішній день проводяться роботи по освітленню вулиць сіл Кулачківці та Хом’яківка. Отож, хочемо трішки розповісти про обсяг робіт, для реалізації проекту та джерела його фінансування:

• 46 000,00 грн. виділено Гвіздецькою селищною радою в рамках програми « Благоустрою 2021 р.» для закупівлі матеріалів, а саме закуплено світильники та електричні проводи;
  • 9000,00 грн виділено Гвіздецькою селищною радою для виготовлення тех умов;
  • 26000,00 грн. закуплено матеріалів БО « БФ «МХПГромаді» та філією « Перспектив» ПрАТ «Зернопродукт МХП» ;
  • 60000,00 надано підприємцем, жителем с. Малий Гвіздець Бортейчуком Сергієм, який за власний кошт виготовив проектну документацію на вуличне освітлення для сіл Хом’яківка та Кулачківці;
  • 49000,00 надійшло з обласного бюджету, за сприяння обласного депутата Дякова Ю.М.;
  • 2000,00 грн надано членом виконавчого комітету Яремчуком І.М., який за власний кошт виготовив кошторисну документацію;
  • 10000,00 надано депутатами Гвіздецької селищної ради Шкатуляком І.А. та Шкатуляком Р.А. які власними силами протягом двох днів встановлювали вуличні світильники та забезпечували  необхідним транспортом.

На завершення хочемо віддати данину пошани та поваги вам, шановні односельці, однодумцям та прихильникам, громадському активу наших сіл,  чия влучна думка та  цінні пропозиції щодня допомагають нам в роботі, усім тим, кому не байдужі і сьогоднішній, і завтрашній день  громади!