Інформація щодо святкування дня селища Гвіздець

Дата: 06.09.2021 17:00

День селища  – це свято єднання. Саме в такі моменти пробуджується у серцях любов до своєї малої Батьківщини, ми сповнюємося відчуттям єдиної родини. Це свято пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного населеного пункту є часточкою історії нашої громади, яку творять люди своєю працею. Адже життя щодня ставить перед ними багато непростих питань, які потребують вирішення. І щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу. На жаль,  як наша країна так і громада переживає зараз вкрай нелегкі часи .

З кожним днем різко збільшується кількість  хворих на коронавірусну інфекцію, а відсоток вакцинованих  жителів громади  залишається низьким.

З метою не допущення масового захворювання на території громади, звертаємось  до всіх жителів  утриматись від будь- яких культурно - розважальних заходів  та не долучатись до збору коштів для святкування.

Додатково інформуємо про те , що у 2023 році наше селище святкуватиме 650 річницю першої писемної згадки. Тож пропонуємо всім не байдужим долучитися до підготовки святкових заходів, чекаємо ваших пропозицій.

Дякуємо за розуміння.Фото без опису