ВІТАННЯ З ДНЕМ БІБЛІОТЕКАРЯ

Дата: 30.09.2021 14:43

Бібліотекар – давня і потрібна професія. Хоч зараз вік Інтернету і прогресу, але без книг нам не обійтися. Так хочеться іноді перегорнути класику, або заглянути у вікно історії. І в цьому нам обов’язково допоможуть бібліотекарі. Завдяки цим установам зв’язок між людиною і книгою все ще живий, хоча його і витісняють сучасні технології. Сьогодні всіх бібліотекарів вітаємо з професійним святом, бажаємо вам, насамперед, міцного здоров’я, благополуччя, величезного щастя. Нехай у ваших родинах панує мир і спокій. Нехай ваша мудрість допомагає вам у роботі. Гарних вам читачів, всіх благ і миру. Бажаємо, щоб все більше людей відвідувало читальні зали і заводили абонементні картки в бібліотеках. Підтримуйте вітчизняних авторів і знайомтеся із зарубіжними. Нехай робота завжди приносить вам натхнення, нехай печалі і негаразди завжди проходять стороною. Дай Бог вам довгих і щасливих років життя. Нехай ваші мрії обов’язково перетворюються в реальність.

Пам’ятайте, що книга — найкращий співрозмовник, порадник і друг.

Селищний голова, виконавчий комітет та відділ освіти.