Робоча зустріч з питань вакцинації населення Гвіздецької територіальної громади

Дата: 10.12.2021 14:24

Сьогодні за участі заступника директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації Юрія Труханівського, заступника голови райдержадміністрації Ганни Кравчук, головного спеціаліста Коломийського управління головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Олександри Квік, керівництва Гвіздецької територіальної громади відбулася робоча зустріч з питань вакцинації населення громади, дотримання обмежувальних заходів та покращення статистичних показників вакцинальної кампанії.

Керівництво ознайомило присутніх зі станом вакцинальної кампанії в територіальній громаді, роботою пунктів щеплення, інформувало зі змінами в законодавстві, передбачені «жовтим» рівнем епіднебезпеки.

«З метою підвищення рівня вакцинації населення громади прошу взяти під особистий контроль стан вакцинації в громаді, особливу увагу звернути на підприємства, організовані колективи» - зазначив Юрій Труханівський.

Загалом в Коломийському районі проведено більше 122,0 тис щеплень. В територіальній громаді працівники бюджетної сфери, зокрема заклади освіти, культури, вакциновані майже на 98%.Фото без описуФото без описуФото без опису