Круглий стіл "16 днів проти насильства"

Дата: 20.12.2021 10:48

08.12.2021 року службою у справах дітей Гвіздецької селищної ради спільно з представниками поліції та поліцейським офіцером громади Володимиром Годжуром, іншими суб’єктами, діяльність яких спрямована на запобігання та протидію насильству, відбулося засідання круглого столу, приуроченого Всесвітній кампанії «16 днів проти насильства», яка проходить з 25 листопада по 10 грудня 2021 року. Мета заходу - привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства в сім`ї, жорстокого поводження з дітьми. Під час засідання відбулось активне обговорення Закону України « Про запобігання та протидію домашньому насильству, особливості кримінальної відповідальності за злочини пов’язані з домашнім насильством, обмежувальні заходи щодо кривдників, які вчинили домашнє насильство, а також сфокусувалися насамперед на таких питаннях, сучасний стан реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, жорстокому поводженню з дітьми; заходи профілактики та протидії насильству; проблеми та виклики, з якими стикаються суб’єкти взаємодії в своїй роботі. У підсумку обговорення було складено спільний алгоритм дій щодо протидії цьому негативному явищу.