Засідання круглого столу на тему «Людина - не товар»

Дата: 20.12.2021 11:01

Одним із найтяжчих злочинів у всьому світі є торгівля людьми. Вона є не лише сучасною формою рабства, що порушує права людини, а й тяжкою формою насильства, що спричиняє ризик для її здоров’я. Жодна країна світу не може убезпечити себе від торгівлі людьми, і Україна не є виключенням. До Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, відділом соціального захисту населення Гвіздецької селищної ради, було проведено засідання круглого столу на тему «Людина - не товар». Під час засідання розглядалися дієві напрямки діяльності щодо запобігання торгівлі людьми у нашій громаді, обговорювалися передумови виникнення і способи викорінення цього негативного явища у суспільстві, а також піднімалися питання щодо об’єднання зусиль суб’єктів взаємодії з метою подолання злочинних проявів сучасної работоргівлі.