Відкриття службового приміщення в рамках проєкту "Поліцейський офіцер громади"

Дата: 23.12.2021 10:50

Сьогодні відбулося офіційне відкриття службового приміщення в рамках проекту "Поліцейський офіцер громади", а також представлено поліцейського офіцера громади – капітана поліції Годжура Володимира Богдановича.

На відкритті були присутні начальник Коломийського РВП полковник поліції Тимків Андрій Михайлович, заступник начальника Коломийського РВП майор поліції Могильняк Іван Дмитрович, селищний голова Дяків Михайло Петрович, секретар ради Німчук Тетяна Петрівна, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Палійчук Дмитро Іванович, настоятель церкви Успіння Пресвятої Богородиці села Старий Гвіздець о. Віталій.

Перед окропленням святою водою приміщень та службового автомобіля о. Віталій закликав разом попросити у молитві Господнього захисту для цього будинку перед різними нещастями, щоб Господь Бог дарував земні і духовні блага в усьому. Настоятель церкви подарував освячену ікону небесного захисника Янгола-охоронця та побажав, щоб Він ні на хвилину не покидав свого підопічного, радіючи його доброчесній поведінці.

З вітальними словами звернулися заступник начальника Коломийського РВП майор поліції Могильняк Іван Дмитрович та селищний голова Дяків Михайло Петрович, які побажали вдалої роботи, успіхів та співпраці.

Володимир Богданович,тепер уже наш офіцер громади висловив вдячність керівництву та жителям Гвіздецької громади за довіру і запевняє, що буде робити все можливе, аби люди йому довіряли і відчували себе безпечно.

Робочі дні поліцейської станції :з понеділка по п'ятницю з 9:00 по 18.00.

У разі екстрених питань реагування відбуватиметься і поза межами робочого часу.

Адреса : с. Старий Гвіздець вул. Січових Стрільців 11а

Номер телефону, за яким можна звертатися – 097 614 90 62.

Також доводимо до вашого відома, що в майбутньому, після підготовки приміщень поліцейська станція буде розміщена в селищі Гвіздець.