Конкурс проведено. Підсумки підведено.

Дата: 04.02.2022 10:25

Напередодні новорічних-різдвяних  свят Івано-Франківським обласним еколого-натуралістичним центром проведено Всеукраїнський конкурс “Новорічна композиція”.

Учні та учнівські колективи  фантазували і виготовляли свої вироби за номінаціями: «Стилізована ялинка», «Новорічна композиція», «Новорічний вінок», «Новорічний букет», «Сюжетна  композиція», «Флористична новорічна картина», «Новорічний подарунок».

На обласний етап Всеукраїнського конкурсу було подано більше 200 робіт, виконаних здобувачами освіти області. Від Гвіздецької громади участь в цьому етапі  взяли 7 робіт, вибраних конкурсним журі, 6 з яких отримали призові місця:

Номінація «Стилізована ялинка»

І місце

Учні 9 класу Кулачківської гімназії Гвіздецької селищної ради, за роботу  «Різдвяна класика» (керівник: Микитюк О.М.).

Номінація «Новорічна композиція»

І місце

Гречанюк Тадей, учень 1 класу Гвіздецького ліцею Гвіздецької селищної ради, за роботу: «Новорічна казка».

Номінація «Новорічний букет»

І місце

Учні 5 класу Кулачківської гімназії  Гвіздецької селищної ради, за роботу: «Новорічний оберіг»  (керівник: Грабовецька Л.Д.).

Номінація «Новорічний вінок»

І місце

Учні 4 класу Кулачківської гімназії Гвіздецької селищної ради, за роботу: «Білий день дарує білу ласку. І розповідає білу казку» (керівник: Несторак У.М.).

Номінація «Флористична новорічна картина чи колаж»

І місце

Учні 1-Б класу Гвіздецького ліцею Гвіздецької селищної ради , за роботу: «Зимова казка»(керівник: Кисилиця Н.І.).

Номінація «Сюжетна композиція»

ІІІ місце

Учні Хом’яківської початкової школи Гвіздецької селищної ради, за роботу: «Раз я взувся в чобітки…» (керівник Матвієнко С. Я.)

Пишаємося такими  талановитими дітьми та дякуємо керівникам, які підготували переможців.Фото без описуФото без описуФото без опису