Пройшов ІI етап обласного конкурсу з образотворчого мистецтва серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти Гвіздецької селищної ради.

Дата: 17.02.2022 14:23

Мета обласного Конкурсу – виявлення обдарованої учнівської молоді і сприяння її творчому розвитку, надання допомоги у подальшому професійному самовизначенні, а також пропагування кращих зразків образотворчого мистецтва.

На II етап Конкурсу було подано 15 робіт здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти у  двох вікових категоріях: 11-14 р. та 15-17 р.  Світлини рисунків представлені теж у двох номінаціях: «Пейзаж» або «Фрагмент архітектури» рідного краю. Техніка виконання – довільна. Кожна робота вирізнялася своєю формою, кольоровим рішенням, особливостями виконання. Виставка вразила усіх розмаїттям жанрів та майстерністю виконавців.

10 січня 2022  року компетентне журі підбило підсумки і визначило переможців, 6 з яких візьмуть участь в ІІI (обласному) етапі Конкурсу .

Отож за результатами конкурсу переможцями стали:

- у номінації  «Пейзаж»

1.Воловодова Квітослава – 13 років, Гвіздецький ліцей, Гвіздецької     селищної рад; робота –«Весна»,  керівник – Мирослава Кіцул;

2.Шпарик Остап -14 років, Гвіздецька школа мистецтв, Гвіздецької селищної ради; робота- «Берізки», керівник- Світлана Деделюк;

3.Бабак Богдана -17 років, Гвіздецький ліцей, Гвіздецької селищної ради; робота- « Вечір у Карпатах», керівник – Мирослава Кіцул.

- у номінації «Фрагменти  архітектури» рідного краю

1.Палагіцький Олег – 11 років, Старогвіздецька гімназія, Гвіздецької селищної ради; робота – «На нашій- не чужій землі», керівник – Оксана Дяків;

2.Демчук Матвій – 12 років, Гвіздецька школа мистецтв, Гвіздецької селищної ради; робота –«Музей Писанки», керівник – Світлана Деделюк;

3.Бабак Богдана – 17 років, Гвіздецький ліцей, Гвіздецької селищної ради; робота – «Костел Бернардинів», керівник – Мирослава Кіцул.

Вітаємо переможців і бажаємо учасникам натхнення, нових злетів і перемог!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису