Співпраця в напрямку протидії торгівлі людьми

Дата: 27.07.2022 14:40

Багато українців та українок змушені покинути свої домівки через війну та стають особливо вразливими. На превеликий жаль, вербувальники та торгівці людьми можуть використати цю ситуацію та втягти людей в експлуатацію.

Шукаючи прихисток за кордоном або в іншій області України, переконайтеся, що усе безпечно. Ось декілька основних правил:

- Спробуйте знайти інформацію про організації та структури, які допомагають ВПО, біженцям та шукачам тимчасового захисту;

-  Зробіть копії своїх документів, а також їх фото та відправте собі на електронну скриньку;

-  Довіряйте свої документи лише працівникам прикордонної служби та поліції;

-  Отримайте достатньо інформації про те з ким і куди їдете, де і в кого будете перебувати, як довго. Поділіться цією інформацією з близькими;

-  Якщо ви в небезпеці, звертайтеся до екстрених служб, поліції, посольства України в країні перебування.

Багато людей хочуть допомогти, але остерігайся шахраїв та вербувальників.

У разі сумнівів – телефонуйте на Національну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів - 527.

А також дізнавайтеся ще більше корисної інформації – на сайті https://www.527.org.ua/