Подяка за подарунки першокласникам

Дата: 05.09.2022 17:06

Перший раз у перший клас – подія радісна і тривожна як для самого першокласника, так і для його батьків. Цей День трапляється всього лише раз у житті. Щоб ставлення дитини до школи було більш позитивним, а прагнення до знань мотивованим завжди знаходяться люди, котрі можуть допомогти.

У народі кажуть: “Творіть добро, і вам воздасться. Саме за таким принципом діють наші спонсори.

Гвіздецька селищна рада та відділ освіти щиро вдячні директору БО “БФ “МХП –Громаді” Тетяні Волочай та директору філії  “Перспектив” ПрАТ “Зернопродукт МХП” Володимиру Кучеру за надані подарунки першокласникам с. Старий Гвіздець, с. Кулачківці, с. Хом’яківка, за подароване дітям свято, за справжню жертовність і благодійність.

Ваша підтримка – свідчення небайдужого ставлення до проблем школярів і розуміння непересічної важливості початкової освіти, як першої сходинки освіти майбутніх громадян.

Всім відома істина, що добра людина – це щаслива людина. Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла! Нехай усі життєві дороги ведуть Вас до успіхів.Фото без опису