З полону звільнили 215 захисників України

Дата: 22.09.2022 08:41

На волі опинилися п’ятеро найвідоміших командирів. Зокрема, Сергій Волинський (Волина) — виконувач обов’язків командира 36-ї окремої морської бригади. Це він з пекла Азовсталі звертався до світових лідерів з проханням евакуювати з Маріуполя цивільних.

Ще один видатний військовий очільник — Денис Прокопенко (Редіс), командир окремого полку спеціального призначення НГУ Азов. Герой України та відважний керманич, який фактично відповідав за оборону Азовсталі впродовж невимовно довгих 82 днів.

Серед звільнених — Святослав Паламар, Олег Хоменко, Денис Шлега з Нацгвардії України, Герой України Євгеній Бова.

А також голова прес-служби Азова Дмитро Козацький на псевдо Орест. І ще багато воїнів, які боронили нашу незалежність в запеклому бою.

Також на волі наша “Пташка” — парамедикиня Катерина Поліщук, яка співала повстанських пісень на Азовсталі. І вагітні військовослужбовиці — Мар’яна Мамонова, Яна Шумовецька та Анастасія Черненькая.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису