Відділ освіти Гвіздецької селищної ради інформує.

Дата: 03.11.2022 11:25

2 листопада на базі Кулачківської  гімназії Гвіздецької селищної ради було проведено спільне засідання міжшкільних методичних об’єднань на тему: 5 клас НУШ: зміни в навчанні та оцінюванні.

Учасниками були:

- вчителі предметів  гуманітарного циклу (керівник Вівчарик Н.Р.)

-вчителі предметів математичного циклу (керівник Німчук У.Б.)

-вчителі предметів художньо-естетичного спрямування, трудового навчання і фізичної культури (керівник Міщенко М. В.)

В ході дружнього спілкування присутні поділились досвідом роботи у 5 класі відповідно державного стандарту базової середньої освіти.

З презентацією  Адаптація учнів 5 класу Нової української школи виступила начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму Гвіздецької селищної ради Шпарик О.В.

Відбулися методичні діалоги з питання: Інструментарій формувального оцінювання у 5 класі НУШ”.

З метою створення атмосфери позитивного емоційного комфорту, психологиня Кулачківської гімназії  Леся Бершацька провела тренінг Малюю спокій у своїй душі”.

Саме таке живе спілкування дає змогу вирішувати спільні питання та відчути підтримку колег.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису