Школи громади взяли участь у благодійному освітньому проєкті від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України «Flowers4school»

Дата: 16.12.2022 13:59

У листопаді 2022 року в Україні стартував благодійний освітній проєкт від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України «Flowers4school», мета якого – озеленення українських шкіл квітами.

Головна місія проєкту – це познайомити дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи. Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво – це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини.

Висадка цибулин від Flowers4School – це справжнє свято, у якому діти мають можливість висаджувати квіти у шкільному саду або клумбі. Навесні вони зможуть на власні очі побачити, як пагони з’являються з квіткових цибулин і дають дивовижно красиві квіти. Вони побачать, яку красу вони змогли виростити власними руками і будуть в захваті.

До проєкту «Flowers4school» долучилися учні та педагоги закладів загальної середньої освіти Гвіздецької ТГ: Гвіздецького ліцею, Кулачківської гімназії, Старогвіздецької гімназії. Кожний заклад отримав по 500 цибулин квітів. Навесні біля закладів освіти розцвітуть тюльпани, нарциси, гіацинти та крокуси.

Чекаємо переможної квітучої весни!

Щиро дякуємо тим, хто дарує квіти, красу, надію на відродження!

Разом до весни!

Разом до ПЕРЕМОГИ!!!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису