«Важко, але варто»

Дата: 22.12.2022 09:50

Міністерство культури та інформаційної політики України та Міністерство оборони України організували інформаційну кампанію «Важко, але варто». Саме ця кампанія передає важливу правду про життя та відчуття кожного з нас у період війни, підтримує мужніх, сильних, незламних чоловіків, жінок, які служать у Збройних силах України та захищають територію нашої країни.

Інформаційна кампанія «Важко, але варто» пропонує важливі інформаційні повідомлення, які підтримують українців: «Важко закохуватись, коли завтра на фронт – але варто», «Важко турбуватись про своїх, коли між вами мінні поля – але варто», «Важко тримати стрій, коли третю добу не спиш – але варто», «Важко будувати нове життя, коли дім зруйновано – але варто» та багато інших.

Розроблені візуальні матеріали пропонують розмістити на сітілайтах та білбордах вашого населеного пункту.

Івано-Франківська ОВА запрошує жителів області підтримати інформаційну кампанію «Важко, але варто», розмістивши візуальні матеріали на своїх сторінках у соціальних мережах.

Більше матеріалів шукайте за https://cutt.ly/H10jZLM.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису