Гвіздецька громада

Івано-Франківська область, Коломийський район

Вітаємо переможців учнівських олімпіад та конкурсів 2022/2023 н.р.!

Дата: 23.12.2022 14:45
Кількість переглядів: 32

Талант і творча обдарованість особистості стають сьогодні запорукою інтелектуального та економічного розвитку країни та є сприятливим фактором національного престижу. Всеукраїнські учнівські олімпіади — це визнання обдарувань учнів: їх знань, предметної компетентності, навичок пізнавальної, творчої діяльності.

Учасники Всеукраїнських учнівських олімпіад 2022/2023н.р. Гвіздецької громади своїми навчальними перемогами доводять нашу міцність і бажання будувати країну майбутнього – сучасну й технологічну, успішну й незалежну, вільну й щасливу! Учні всупереч труднощам, продовжують здобувати перші місця на конкурсах та олімпіадах. Вони вмотивовані й зацікавлені у тому, щоб глибоко розбиратися в темах, а педагоги підтримують і допомагають своїм школярам у всьому!

Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023н.р. та їх учителів:

Історія

І місце:

-Остапчук  Станіслав   Русланович  учень 8 класу Гвіздецького ліцею, учитель Гаврилюк Г.М.

Географія

І місце:

-Андрійчук Вікторія Михайлівна учениця 9 класу Кулачківської гімназії, учитель Микитюк О.М.

-Федів Роман Андрійович учень 10 класу Гвіздецького ліцею, учитель Бас Д.Й.

Англійська мова

І місце:

-Остапчук  Станіслав   Русланович  учень 8 класу Гвіздецького ліцею, учитель

Гищук І. В.

-Хорн Даніель Хрістіанович  учень 9 класу Гвіздецького ліцею, учитель Атамас І.В.

-Чередарик Анна Миколаївна учениця 10 класу Гвіздецького ліцею, учитель Євчук Г.П.

ІІ місце:

-Шпарик Владислава Ярославівна учениця 11 класу Гвіздецького ліцею, учитель Атамас І.В. 

Німецька мова

І місце:

-Палій Еліна Андріївна учениця 8 класу  Гвіздецького ліцею, учитель Цибуляк М.І.

-Хорн Даніель Хрістіанович  учень 9 класу Гвіздецького ліцею, учитель Цибуляк М.І.

Правознавство

І місце:

-Федів Роман Андрійович учень 10 класу Гвіздецького ліцею, учитель Фреюк О.П.

ІІ місце:

-Хорн Даніель Хрістіанович  учень 9 класу Гвіздецького ліцею, учитель Фреюк О.П.

Математика

І місце:

-Федів Роман Андрійович учень 10 класу Гвіздецького ліцею, учитель Ковтуник О.П.

Фізика

І місце:

-Федів Роман Андрійович учень 10 класу Гвіздецького ліцею, учитель Семеняк З.М.

ІІ місце:

-Палійчук Олександр Васильович учень 8 класу Гвіздецького ліцею, учитель Семеняк З.М.

ІІІ місце:

-Микитеєк Ангеліна Сергіївна учениця 7 класу Гвіздецького ліцею, учитель

Семеняк З.М.

Українська мова та література

І місце:

   -Ясуник  Віра Василівна учениця 7 класу Гвіздецького ліцею, учитель     Стукалова А.В.

    -Хорн Даніель Хрістіанович  учень 9 класу Гвіздецького ліцею, учитель

    Стукалова А.В.

-Бокотько Ілона Володимирівна учениця 10 класу Гвіздецького ліцею, учитель Дем’янчук О.М. та Охрим Л.Р.

ІІ місце:

-Палій Еліна Андріївна учениця 8 класу  Гвіздецького ліцею, учителі

Дем’янчук О.М. та Палагіцька Н.В.

-Вівчарик Анастасія Віталіївна учениця 11 класу Гвіздецького ліцею, учитель Палагіцька Н.В.

Хімія

І місце:

-Федів Роман Андрійович учень 10 класу Гвіздецького ліцею, учитель Йосипенко Л.М.

-Вівчарик Анастасія Віталіївна учениця 11 класу Гвіздецького ліцею, учитель

Йосипенко Л.М.

ІІ місце:

-Вахняк Назарій Андрійович учень 7 класу Старогвіздецької гімназії, учитель Йосипенко Л.М.

Інформатика

І місце:

-Дмитренко Євгенія Дмитрівна учениця 11 класу Гвіздецького ліцею, учитель

Семеняк В.В.

Інформаційні технології

ІІ місце:

-Дмитренко Євгенія Дмитрівна учениця 11 класу Гвіздецького ліцею, учитель

Семеняк В.В.

-Марчук Олексій Петрович учень 9 класу Гвіздецького ліцею, учитель Семеняк В.В.

 

ПЕРЕМОЖЦІ

ІІ етапу XIII Міжнародного мовно-літературного

конкурсу учнівської та студентської молоді

ім. Тараса Шевченка

І місце:

- Остафійчук Софія Олегівна учениця 6 класу Гвіздецького ліцею, учителі

Вівчарик Н.Р та Охрим Г.П.

- Палій Еліна Андріївна учениця 8 класу  Гвіздецького ліцею, учителі

Дем’янчук О.М.та  Палагіцька Н.В.

    - Хорн Даніель Хрістіанович  учень 9 класу Гвіздецького ліцею, учитель

    Стукалова А.В.

- Бокотько Ілона Володимирівна учениця 10 класу Гвіздецького ліцею, учителі Дем’янчук О.М та Охрим Л.Р.

ІІ місце:

-Гафійчук Христина   Іванівна   учениця 5 класу Гвіздецького ліцею, учитель

Вівчарик Н.Р

-Ясуник  Віра Василівна учениця 7 класу Гвіздецького ліцею, учитель Стукалова А.В.

-Вівчарик Анастасія Віталіївна учениця 11 класу Гвіздецького ліцею, учитель

Палагіцька Н.В.

III місце:

-Палагіцький Олег Ігорович, учень 5 класу Старогвіздецької гімназії, учитель

Дяків О.Р.

ПЕРЕМОЖЦІ 

ІІ етапу XXIII Міжнародного конкурсу

з української мови ім. Петра Яцика

 

І місце:

-Гафійчук Христина  Іванівна  учениця 5 класу Гвіздецького ліцею, учитель

Вівчарик Н.Р

-Остафійчук Софія Олегівна учениця 6 класу Гвіздецького ліцею, учитель

Вівчарик Н.Р

    - Хорн Даніель Хрістіанович  учень 9 класу, Гвіздецького ліцею, учитель

    Стукалова А.В.

ІІ місце:

- Ясуник  Віра Василівна учениця 7 класу Гвіздецького ліцею, учитель Стукалова А.В.

- Палій Еліна Андріївна учениця 8 класу  Гвіздецького ліцею, учителі

Дем’янчук О.М.та Палагіцька Н.В.

-Палійчук Наталія  Іванівна учениця10класу  Гвіздецького ліцею, учитель Дем’янчук О.М.

-Вівчарик Анастасія Віталіївна учениця 11 класу Гвіздецького ліцею, учитель

Палагіцька Н.В.

ІІІ місце:

-Андрійчук Вікторія Михайлівна учениця 9 класу Кулачківської гімназії, учитель Грабовецька Л.Д,

Тож, бажаємо переможцям олімпіад безмежної наснаги, успішного навчання, а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі. Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень, а здоровя, успіхи і прагнення до знань будуть Вашими постійними супутниками. 

Пишаємось нашими розумниками!!!

Слава Україні!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь