Підсумки року втілилися у реальних здобутках

Дата: 09.01.2023 13:19

«Грант на власну справу - це наймасовіша із програм, яка реалізувалася в рамках урядового проєкту єРобота, головною метою якої є державна підтримка бізнесу у непростий час війни. Завдяки цій програмі за останні пів року  121 підприємець з нашої області отримав можливість створити новий або ж розширити вже діючий бізнес. Серед них - 14 осіб з числа внутрішньо переміщених. Завдяки реалізації бізнес-планів отримувачів грантів на Івано-Франківщині буде створено 247 нових робочих місць», - інформує директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

Таким чином держава одночасно підтримує бізнес і долає безробіття.

Якщо ви шукаєте роботу або ж маєте потребу в працівниках, зверніться в будь-яку філію, управління, відділи філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (контактні телефони та адреси за посиланням http://surl.li/cbiiq).

Консультації з питань пошуку роботи ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії - 066-655-4033.

Звертайтеся. Ми завжди раді вам допомогти!

Відділ організаційно-інформаційної роботи

Івано-Франківського обласного