Мистецько-патріотична акція "Незламна мужність поколінь"

Дата: 02.02.2023 10:51

29 січня 2023 року, у Будинку культури с. Старий Гвіздець ( директор – Мар’яна Драганчук) відбулася обласна мистецько-патріотична акція "Незламна мужність поколінь" започаткована Навчально-методичним центром культури і туризму Прикарпаття, підтримана Управлінням культури, національностей та релігій ОДА. Захід проходив в День пам’яті Героїв Крут.

Учасників акції привітала директор НМЦКіТП С. Панько, а всечесні отці Віталій та Іван молитовно благословили свято. На заході були присутні: селищний голова Дяків М.П., секретар селищної ради Німчук Т.П., керівники закладів освіти та культури , спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму Бабак Т.Б., начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму Шпарик О.В. В реалізації цього творчого проєкту взяли участь:

-дитячий колектив "Мрія", керівник Драганчук М.Р.;

-хореографічний колектив "Намисто", керівник Драганчук М.Р.;

-колектив "Молоді та горді", чоловічий ансамбль "Старогвіздецькі соколи", жіночий ансамбль "Мальви", керівник Мигала Л.Д.;

-оркестр духових інструментів, керівник Вінтоняк В.Ф.;

-оркестр народних інструментів , керівники Іванішин Л.В. та Могильняк М.Д.;

-дитячий хоровий колектив Гвіздецької школи мистецтв, керівник Мигала Л.Д.;

-гурт "Гомін" - директор НД смт. Гвіздець Йосипенко І., директор БК с.Хом'яківка Іванюк С.;

-церковний хор с.Старий Гвіздець.

Організаторами благодійної ярмарки-продажу стали заклади освіти та культури Гвіздецької громади, які продавали власноруч приготовлені солодощі, смаколики, різноманітні патріотичні вироби; виставку малюнків підготували вихованці школи мистецтв, майстер-класи провели працівники закладів освіти та культури.

Загалом вдалось наторгувати 15785 грн. Всі виручені кошти підуть на потреби бійців Збройних Сил України.

Щиро дякуємо усім, хто пік, готував, продавав, купляв, співав, танцював, грав та просто був присутній на даному заході, адже разом ми ЄДИНІ, а в єдності – наша СИЛА.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису