ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ  В АФГАНІСТАНІ

Дата: 15.02.2023 14:21

Фото без опису Щорічно у день великого християнського свята Стрітення Господнього  в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме в цей день у 1989 році було здійснено виведення радянських військ з Афганістану і закінчилася війна, яка тривала десять років.

Війна в Афганістані – це трагедія сотень тисяч людей, мужність, доблесть і героїзм, кров і біль, душевні страждання і втрати.

15 лютого на могилі нашого односельчанина воїна-афганця , Володимира Палагіцького  відбулося віче-реквієм та покладання квітів. У панахиді, яку відправив отець Любомир, взяли участь рідні воїна, ветерани афганської війни, представники місцевого самоврядування, працівники культури  та учні Гвіздецького ліцею. Не забули і про тих, які не змогли бути присутні на зустрічі, їх відвідали представники місцевого самоврядування.

Війна знову покликала цих, вже сьогодні сивочолих бійців, на поле бою. Більшість з них ще у 2014 році стали на захист своєї батьківщини від російського агресора. Сьогодні «афганці» на передовій нищать московських окупантів, а старші ветерани – у військових академіях – передають свій військовий досвід новому поколінню захисників України.

Низький уклін та шана ветеранам Афганістану!

Крім «афганців», цього дня вшановують і інших військових, які брали участь у різних війнах.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх, хто загинув.

Низький уклін батькам і матерям, які виховали ГЕРОЇВ!

ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ!

СЛАВА ВОЇНАМ! СЛАВА УКРАЇНІ!Фото без опису