ОГОЛОШЕННЯ: Головне управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини проведе захід з нагоди відзначення «Всесвітнього дня захисту прав споживачів»

Дата: 07.03.2023 15:22

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  (76019 м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, тел. 51-13-89,  ifdergprod@vetif.gov.uaподає  наступну актуальну інформацію.

Оголошення: Головне управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини проведе захід з нагоди відзначення «Всесвітнього дня захисту прав споживачів»

Захід відбудеться  15 березня 2023 року,  початок  о 10-00 год.

Місце проведення:   м. Івано-Франківськ,  вул. Берегова  24,  конференц-зал Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Мета заходу:  привернення уваги бізнесу до необхідності дотримання законодавства про захист прав споживачів, зокрема в період воєнного стану.

В ході роботи будуть обговорені такі питання:

1. Реалізація заходів, спрямованих на зменшення випадків завданої шкоди споживачам від неякісних товарів та послуг.

2. Реалізація заходів, спрямованих на підвищення правової обізнаності споживачів краю.

3.  Робота платформи позасудового вирішення споживчих спорів.

4. Взаємодія Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  з органами місцевого самоврядування.

В заході візьмуть участь: начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Роман Гурський, працівники управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами, начальники районних управлінь/відділів, працівники консультаційних центрів ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

До участі в заході запрошуються представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Просимо підтвердити участь в  заході.

Контактна інформація:

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

м. Івано-Франківськ  вул. Берегова, 24

тел.  (0342) 511389, (0342) 528397, 050-2273661 Олександр Грибик.