Відбулася атестація педагогічних працівників Гвіздецької громади.

Дата: 06.04.2023 10:42

Фото без опису3.04.2023р. у відділі освіти, молоді та спорту, культури, туризму  Гвіздецької селищної  ради відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом  Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 року № 930 (зі змінами), під головуванням начальника відділу освіти Окасни Шпарик відбулося засідання  атестаційної комісії другого рівня.

Оксана Василівна ознайомила  членів атестаційної комісії з регламентом засідання, а саме:

-про проведення засідання атестаційної комісії та форму голосування;

-про вибори лічильної комісії;

-про підсумки атестації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти на присвоєння та відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям та педагогічним званням.

Члени комісії мали можливість ознайомитися із діяльністю учителів, які на протязі 5 років підвищували свою фахову майстерність і досягли успіхів у роботі. Було проатестовано дев’ять учителів, котрим підтверджено відповідність займаній посаді та відповідність раніше встановленій вищій категорії та званню. Одному вчителю встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», двом вчителям присвоєно педагогічне звання «старший вчитель».

На завершення члени атестаційної комісії привітали педагогів з успішним проведенням атестації та побажали всім плідної праці, творчих досягнень та мирного неба.