Привітання селищного голови

Дата: 14.04.2023 12:08

Фото без описуПривітання до Великодня.

Дорогі мешканці  громади! Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння! Не зважаючи на складну ситуацію, що сьогодні складалася в нашій країні, Великдень приходить до нас із запашною паскою і різнобарвними українськими писанками. Це свято – символ перемоги життя над смертю, початку нового шляху, здійснення життєвих надій та сподівань.

Зараз наша держава та її громадяни переживають чи не найважчий період в новітній історії – війну, яку розпочала росія проти України. Наші серця наповнені тугою за загиблими, ненавистю до рашистських загарбників та гордістю за незламність українського народу. Але ми переконані, що вистоїмо та здобудемо перемогу над ворогом.

Сьогодні, ми як ніколи об’єднуємося в молитві за Україну, за наших бійців, за кожного пораненого і за спокій загиблих.

У нас найкращі Збройні Сили. Ми мирний і стійкий народ. Україна – це ми.

Зичу здоров'я вам та вашим родинам. Миру нам всім, єдності, мудрості і перемоги. Бажаю вам і вашим родинам віри в наші Збройні Сили та наших захисників, миру Українській землі та Божого благословення!

Хай Господь береже Україну у дні випробувань!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!