" Ми діти твої, Україно!"

Дата: 05.05.2023 09:07

Фото без опису         3 травня 2023 року на базі Гвіздецької школи мистецтв було проведено обласну дитячу художню виставку-конкурс творчих робіт учнів дитячих художніх шкіл та шкіл мистецтв " Ми діти твої, Україно!" . Учасниками обласної виставки-конкурсу були директори та викладачі навчально -мистецьких закладів області , які представили близько 100 дитячих робіт.

Захід розпочався з благословення отця Івана.

ЗІ словами привітань та побажань до присутніх звернулися провідний методист обласного науково- методичного центру Прикарпаття Тамара Володимирівна Присяжнюк, селищний голова Михайло Дяків,начальник відділу освіти Оксана Шпарик.

Під час відкриття виставки лунали пісні та мелодії у виконанні юних талантів Гвіздецької школи мистецтв.

Усі присутні мали можливість поспілкуватися, обмінятися досвідом.

Перемогу у номінації "Образотворче мистецтво" здобула учениця Гвіздецької школи мистецтв Винович Наталія ,викладач Стефанюк Надія, робота"Птах у мирному небі".

Висловлюємо щирі слова подяки від імені Гвіздецької селищної ради та відділу освіти всім учасникам, директору Гвіздецької школи мистецтв Любові Іванішин, викладачам Світлані Деделюк , Надії Стефанюк та колективу школи мистецтв за організацію та проведення виставки з присмаком дитинства.

Наші діти творять майбутнє, а наше

майбутнє у руках наших дітей.