Пришкільний табір для школярів Гвіздецької громади розпочав свою роботу.

Дата: 05.06.2023 15:36

Фото без описуСонячним промінчиком прилетіло до нас літо. І веселі дитячі голосочки наповнили радісним щебетом пришкільний оздоровчий табір відпочинку.

Сьогодні Старогвіздецька гімназія гостинно прийняла в свої обійми дітей нашої громади з усіх закладів освіти,  які не захотіли прощатися з школою, а вирішили ще частину літа провести зі шкільними друзями.
 Діти з нетерпінням чекали табору, і от нарешті після клопітких буднів табір розпочав свою роботу. Тут на школярів чекатимуть спортивні змагання, творчі конкурси, різноманітні ігри,тренінги, екскурсія.

Почалось цікаве табірне життя, сповнене дитячих вигуків і оплесків, радощів і хвилювань.

Перший день в літньому пришкільному таборі «День знайомства» розпочався  організаційною лінійкою і  пройшов весело, цікаво, змістовно.  Учні мали можливість взяти участь у тренінгах з практичними психологами закладів освіти та отримали велике задоволення. Не забули і про правила техніки безпеки , про які нагадали медичні сестри наших закладів освіти . Після всіх занять школярі відвідали їдальню, де їх чекав смачний обід.

Бажаємо всім школярам гарно відпочити, знайти нових друзів і бути активними й веселими протягом відвідування табору.

Діти – наше майбутнє! То ж докладемо зусиль, щоб виростити їх здоровими, розумними, талановитими та щасливими! До зустрічі завтра !