Творчий день у таборі.

Дата: 06.06.2023 16:35

Фото без описуЦікаво та пізнавально пройшов ТВОРЧИЙ день у літньому оздоровчому таборі на базі Старогвіздецької гімназії. Організаторами цього дня були педагоги Кулачківської гімназії, які активно та відповідально залучали дітей до занять різного виду. День розпочався з організаційної лінійки, де всі учасники виконали Гімн та вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя за Україну. На лінійці було озвучено план дня, який ще більше заінтригував дітей…

Потім провели руханку "Ми - нове покоління", після чого вже розпочали активне виконання плану.

Всі діти методом жеребкування  були об’єднані у три команди – «Патріоти», «Нове покоління» та «Калинонька», відповідно до назв команд  зробили  патріотичний аквагрим. Після цього на учнів чекав пізнавальний та захоплюючий квест «У пошуках скарбів» із такими зупинками: історична (вч.історії Касперук Н.І.), географічна (вч.географії Микитюк О.М.,), іноземна (вч.анг.мови Гуляк Н.П.) та творча  (пед.-організатор Джаман О.А.). Всі учасники табору взяли участь у колективній творчій справі, де створили плакат «Вишивана Україна», розмальовуючи та склеюючи кожну область. У післяобідній час здобувачі освіти взяли участь у не менш захоплюючому конкурсі "Я - найкращий модельєр", тобто діти повинні були виготовити  костюми з підручного матеріалу, а саме із пакетів для сміття, паперових рушників, газет та журналів. Під кінець дня на дітей чекали руханка "Намисто" з гімнастичними кругами та флешмоб "Chocolate".   Звичайно ж не обійшлося без смачного обіду. Сьогодні до нас завітали гості -працівники Держпродспоживслужби Коломийського району, які долучилися до роботи табору. На завершення дня керівник табору Малярчук Н.М. підвела підсумки, вручила дипломи за участь у квесті, діти поділилися своїми враженнями на фліпчарті, зробили загальні фото та із задоволенням поїхали до дому. Діти отримали чимало приємних, яскравих та незабутніх вражень.