День безпеки.

Дата: 07.06.2023 16:34

Фото без опису...Життя це дар, і  той, хто його не цінує, цього дарунку не заслуговує.
Дійсно, найцінніше, що є у людини – це її життя. Воно дається їй тільки раз і кожній своє, і його не можна прожити двічі. Життя своє потрібно любити, цінувати і боронити від усього лихого. І в цьому вам допоможуть знання правил безпеки життєдіяльності. Саме тому ТРЕТІЙ день  літнього табору пройшов під гаслом «Про безпеку власну дбаєм…». Ця тема, як ніколи, є актуальною: військовий стан, літні канікули, безліч небезпек поруч. Організаторами цього дня були педагоги Гвіздецького ліцею.

Теплим літнім дощиком нас привітно  зустріла Старогвіздецька гімназія.

День, як завжди, розпочався з організаційної лінійки. Учні Гвіздецького ліцею провели руханку « Дорога до укриття».

Після смачного сніданку свою діяльність презентувала учнівська організація «ДЮП», яка в цікавій формі повідомили всім учасникам літнього табору  про безпеку їхнього життя під час відпочинку, мандрівки. (Остафійчук Л.С., Мукан Н.В., Москалюк Н.І).
 Цього дня у таборі працювало чотири локації:

• «Туристична», де діти вчилися орієнтуватися на місцевості, здійснювати навісну переправу, в'язати туристичні вузли ( Деделюк О.Д.,Гордійчук Р.М.);

• «Азбука безпеки», де діти навчалися правил поведінки  під час літніх канікул, наданню першої домедичної допомоги, а також перевірили свої знання дій  під час надзвичайних ситуацій ( Буджак Л.В, Вівчарик О.М.);

• «Створення плакатів-колажів  «Безпечне літо», де були відтворені правила безпечної поведінки на воді, у побуті, на дорозі ( Кіцул М.В., Дяків О.Р.);

• «Художній розпис на тканині» , який був арт-терапією  для учасників табору ( Кіцул М.В., Москалюк Н.І).

На жаль, нам довелося практично застосувати нашу руханку « Дорога до укриття», оскільки в Україні була оголошена тривога. Флешмоб під композицію «Незламна» став логічним завершенням цікавого, насиченого позитивного дня.

Завжди пам`ятаймо,  що ми нація - СИЛЬНИХ,ВІЛЬНИХ,НЕПЕРЕМОЖНИХ та НЕЗЛАМНИХ!