Четвертий день життя табору

Дата: 08.06.2023 16:39

Фото без описуДень 4

Дитинство – це той період людського життя, який неможливо повторити чи прожити ще раз. Тому наше завдання зробити кожен день незабутнім та насиченим позитивними дитячими емоціями . Вчителі Старогвіздецької гімназії під керівництвом вчителя фізичної культури Винник О.Д. змогли організувати цікаву та насичену розважальну програму для дітей.

Сьогодні юні учасники відпочинкового табору потрапили в чарівну країну Спортляндію. На них очікували  незвичайні локації, естафети, вікторини. Діти з величезним задоволенням подорожували чарівною країною в пошуках скарбу.  На їхньому шляху зустрічалися різні казкові герої, які їм допомагали, а іноді і заважали. Колоритною окрасою дня стала поява Баби Яги, яка спочатку викрала скарб, але потім повернула його дітям.

Протягом дня на подвір’ї гімназії лунали пісні, дитячий сміх, всі танцювали та розважалися. За чотири дні таборового життя всі здружилися і стали однією великою родиною.