Привітання з днем Державного прапора та з Днем Незалежності України.

Дата: 23.08.2023 08:43

Дорогі земляки!

Від імені Гвіздецької селищної ради, депутатського корпусу та виконавчого комітету, щиро вітаю з Днем Державного Прапора та Незалежності України!

Україна відзначає 32-у річницю незалежності, але ціна цих років - невпинна боротьба протягом багатьох століть, яка продовжується і сьогодні.
547 днів повномасштабної війни за незалежність. 547 днів, як найкращі сини й доньки України знову гинуть за свободу нашої країни. На жаль, високу ціну свободи ми знаємо не з підручників. Ми зустрічали наших Героїв та проводжали їх в останню путь... Ми щодня молимося за братів, сестер, батьків та синів, які на фронті боронять наше право жити в незалежній країні.
Україна - це кожен з нас.
Ми упевнено стоїмо на шляху незалежності та свободи й обов'язково дійдемо до своєї мети!
Від щирого серця бажаю всім жителям миру та злагоди, здоров’я та довголіття. Всім нам мирного неба над головою, добробуту кожному дому, процвітання нашому селищу та всій нашій Україні.

З повагою селищний голова Михайло ДЯКІВ.