День пам'яті загиблих захисників України!

Дата: 29.08.2023 12:15

Сьогодні згадуємо героїв України

Сьогодні представники виконавчого комітету Гвіздецької селищної ради вшанували пам'ять героїв України – тих, хто віддав своє життя за нашу свободу, незалежність та мир. Кожен з нас знає, що історія нашої країни насичена боротьбою за власний шлях, за право вільно проживати на своїй землі. Сьогодні ми вшановуємо тих, хто назавжди залишився в історії як справжні герої.

Завдяки їхній мужності та самопожертві, ми маємо можливість вільно говорити, думати, виражати свої погляди та жити в державі, яка поважає своїх громадян. Ці герої не дозволили знищити нашу національну гідність, вони встали на захист того, що нам дорого.

Сьогодні ми віддали шану нашим захисникам, відвідавши їхні могили, поклали квіти до їхніх останніх спочивалищ і запалили свічки пам'яті. Ці прості, але символічні дії свідчать про повагу та глибоку вдячність.

Нехай ця пам'ять буде нагадуванням для всіх про те, якою дорогоцінною є свобода. Ми повинні пильно стерегти те, за що вони боролися, і передавати це поколінням після нас.

Давайте тримати в своїх серцях пам'ять героїв, дбайливо берегти їхній внесок у нашу історію та прагнути до кращого майбутнього, за яке вони поклали свої надії. Нехай живе пам'ять про наших героїв! Нехай живе незалежна Україна!