Школярі  та дошкільнята Гвіздецької громади приєднуються до Всесвітнього дня прибирання.

Дата: 18.09.2023 13:41

Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці - незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Військові захищають Україну на передовій, медики рятують життя, правоохоронці підтримують порядок, волонтери забезпечують гуманітарні місії,  громадяни об'єднують зусилля і разом  тримають екологічну оборону.

16 вересня 2023 року вся Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийшла на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»  під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!»

В акції взяли участь люди, незалежно від віку та географії. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднались заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

До цієї благородної справи благоустрою та поліпшення санітарного стану громади долучилася вся дружня освітянська родина, адже проблеми довкілля турбують всіх – від дошкільнятка до, окриленого сивиною, педагога .

Прибиранням були охоплені  пришкільні ділянки, території шкіл та садочків.

Працювали всі і всюди…

Висловлюємо щиру подяку всім небайдужим, хто приєднався до акції.

Спільна справа на користь громади не лише гуртує, але й виховує відповідальне ставлення до порядку й затишку. (+ФОТО)