Зі святом, дорогі наші вчителі!

Дата: 01.10.2023 11:57

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника освіти! Багато професій, до яких ставимося з повагою та любов’ю, але професія вчителя займає найпочесніше місце. Ваша наполеглива та невтомна праця, любов до учнів та професіоналізм заслуговують особливої вдячності.

В час, коли Україна потерпає від ворожої агресії, коли всі наші зусилля спрямовані на оборону рідної землі, Ви продовжуєте свою роботу на навчальному фронті, забезпечуєте рівень освіченості підростаючого покоління.

Бажаємо Вам, щоб кожен день починався з веселих посмішок, теплих привітань, добрих слів, щоб Ваші учні були слухняними, вдячними та спроможними на великі перемоги.

Нехай Ваша любов до життя, до своєї роботи, до всього світу буде безмежною, а Ваші душі сповнюються радістю і щастям.

Дякуємо за Вашу невтомну працю, за те, що пробуджуєте в учнів жагу до знань, що щедро ділитесь своїм досвідом і постійно удосконалюєте свою майстерність. Велика вдячність Вам та низький уклін від усіє нашої громади і за те, що у вільні від роботи хвилини допомагаєте нашим захисникам!

Хай всі Ваші старання та зусилля будуть запорукою наших спільних прагнень до миру, стабільності та процвітання України! Міцного Вам здоров’я, величезного терпіння, радості та внутрішньої гармонії, поваги та щирої вдячності від учнів та батьків!

Дозвольте також, з повагою, пошаною та вдячністю привітати із Днем вчителя і тих, хто вже на заслуженому відпочинку! Побажати миру, добра та злагоди в державі і в кожній родині, міцного здоров’я, довгих років життя та найдорожчих людей поруч.

З повагою селищний голова та виконавчий комітет.