ІІ етап обласного конкурсу дослідницьких проєктів учнів 7-8 класів ЗЗСО

Дата: 22.11.2023 08:53

Фото без опису9 листопада 2023 року на базі Коломийського ліцею №9 Коломийської міської ради проводився ІІ етап обласного конкурсу дослідницьких проєктів учнів 7-8 класів закладів загальної середньої освіти Коломийського району, координатором якого є Івано-Франківське обласне відділення Малої академії наук України.

7 юних науковців з 5 територіальних громад району захищали власні дослідження у трьох номінаціях: «Література. Мистецтво», «Історія рідного краю», «Природознавство. Екологія. Охорона довкілля». Серед них був і учень 8 класу Кулачківської гімназії Віктор Палійчук, який преставив на конкурс власний дослідницький проєкт у номінації«Історія рідного краю» - «Віктор Пашник: шляхами українського кобзарства», науковий керівник Касперук Н.І.,вчитель історії Кулачківської гімназії.

Журі оцінювали представлені проєкти відповідно до методичних рекомендацій МАН. Віктор здобув ІІ місце серед юних дослідників - істориків.

З метою мотивації та пропедевтики науковості серед учнів середнього шкільного віку переможці, та їхні наукові керівники  21 листопада були нагороджені грамотами та подяками голови районної державної адміністрації.

Успіхів нашому досліднику.

Дякуємо науковому керівнику, яка забезпечила підготовку учня до заходу.