16 днів проти насильства

Дата: 01.12.2023 09:31

Щороку в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Тому, 30 листопада в рамках акції 16 днів проти насильства, Службою у справах дітей Гвіздецької селищної ради, спільно з офіцером громади Володимиром  Годжуром та начальником сектору  ювенальної превенції Коломийського РВП Петром Михайлюком було проведено бесіду  з дітьми у Гвіздецькому ліцеї на тему: «Що таке насилля? Його форми. Як себе захистити?». Мета даної бесіди - ознайомити учнів з поняттям «насильство», видами насильства, правовими та юридичними аспектами. Показати способи захисту особистості в ситуації насильства. Адже у світі постійно відбуваються війни, напади, дискримінація, приниження. Саме тому важливо збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства серед молоді.