Психологічна підтримка всіх учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану.

Дата: 27.11.2023 11:03

Війна - це стрес для всіх українців, незалежно від регіону проживання. Як боротися з цим станом та подолати перевтому?

Саме такі питання були розглянуті у п'ятницю, 24 листопада, на базі Гвіздецького ЗДО ясла-садок "Сонечко "під час методичного об'єднання вихователів ЗДО на тему "Психологічна підтримка всіх учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану ". Учасники заходу взяли участь у педагогічому тренінгу "Освітній процес без стресу ", який провела вихователь Носул Н. В. Багато цікавого дізналися вихователі під час коучингу "Патріотично-позитивна підтримка педагогів " за участі вихователя Лисишин А.Р. Відчуття патріотизму і любові до своєї батьківщини отримали присутні під час розваги "Козаки у пошуках скарбів" за участю дітей середньої групи з вихователями Малярчук У. Р. та Лисишин А.Р. Позитивні емоції та веселий настрій у педагогів викликав "Гарбузовий квест- гарбузовий фест" у виконанні дітей старшої групи з вихователем Бахматюк Л.П. З цікавістю вихователі взяли участь у майстер- класі "Гарбузові фантазії ", який провела вихователь Бахматюк Л.П. ,де кожен учасник зміг створити для себе з паперу "чарівного гарбуза". Вихователі ділилися враженнями, обмінювалися досвідом.