СПОРТИВНІ ІГРИ ШКОЛЯРІВ серед ЗЗСО

Дата: 08.02.2024 14:40

Згідно Календаря СПАРТАКІАДИ 07.02.2024р. відбулися змагання з ВОЛЕЙБОЛУ серед команд юнаків ГІМНАЗІЙ територіальних громад Коломийського району у Гвіздецькому  ліцеї  Гвіздецької селищної ради.

Участь у спартакіаді взяли 8 гімназій: Старогвіздецька, Кулачківська, Дебеславцівська, Малокам‘янська, Матеївецька, Джурківська,  Пилипівська, Ценявська.

Традиційно, розпочалися змагання з хвилини мовчання та виконання Гімну України.

З привітальним словом до учасників змагань звернулась  начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму Гвіздецької селищної ради Оксана ШПАРИК та директорка  ліцею Ольга КОСТЮК.

Отож, підсумки змагань:

І місце - Старогвіздецька гімназія

ІІ місце - Джурківська гімназія

ІІІ місце - Кулачківська гімназія

Результат даних змагань буде зарахований в Залік СПОРТИВНИХ ІГОР ШКОЛЯРІВ.

Вітаємо команди переможців змагань з вражаючою грою та впевненим виступом. Бажаємо усім нових перемог і сильного командного духу!

А вже, 14 лютого СПАРТАКІАДУ продовжать змагання з ВОЛЕЙБОЛУ, де знову в Гвіздецький ліцей приїдуть поборотися за ПЕРЕМОГУ  вже команди серед дівчат ГІМНАЗІЙ.

ДЯКУЄМ ЗСУ!!! СЛАВА УКРАЇНІ