10-та річниця ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2024 16:09

Фото без опису20 лютого, в День Героїв Небесної Сотні, українці вшановують пам’ять тих, хто загинув під час Революції Гідності, відстоюючи свободу та демократію.

Саме в цей день, 10 років тому, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану.

Сьогодні, у Гвіздці, біля стели Героям Небесної Сотні, відбулася поминальна панахида з увічнення пам’яті та подвигу Героїв Небесної Сотні, який став переломним моментом у новітній історії нашої держави та Героїв кривавої війни, яка вже десять років точиться на нашій українській землі.

Настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці селища Гвіздець ієрей Іван Венгрин, очолив заупокійну літію за полеглими на Майдані патріотами, які боронили нашу країну від беззаконня і тиранії диктатора. Керівництво громади разом із родинами загиблих Героїв та всіма присутніми помолилися за душі Героїв російсько-української війни, які віддали свої життя за вільну від окупантів Україну. Ніколи не забудемо та не пробачимо. Пам’ятаємо тих, хто віддав своє життя за Україну.

Вічна пам'ять і вічна слава Героям Небесної Сотні.