"730 днів незламності ". Друга річниця повномасштабного вторгнення.

Дата: 24.02.2024 14:39

Сьогодні 24 лютого 2024 року виповнюється два роки від початку широкомасштабного вторгнення російських військ на територію України. Насправді всі знають, що війна йде вже десять років. За останні два роки ми всі переживали багато складних подій. Цей час був дійсно важким для українців.

Зупинити наступ військ російської федерації, зірвати їхні плани щодо захоплення за лічені дні України вдалося завдяки спільним зусиллям Збройних Сил України, Національної гвардії України, інших військових формувань, масового волонтерського руху і просто українців, що піднялися на боротьбу з ворогом.24 лютого в день 2-ї річниці повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України у Гвіздецькій громаді вшанували пам’ять загиблих захисників. Представники влади відвідали могили загиблих Героїв, поклали квіти, відбулась молитва за упокій їхніх душ, опісля запалили свічки на знак вічної пам'яті нескорених та героїчних воїнів за незалежність України. Тут, біля свіжих могил, майоріння полотнищ українських прапорів на вітрі, не дають відчути спокій і умиротворення, а навпаки загострюють розуміння часу, який ми проживаємо.

На плечі нашого покоління впало тяжке випробування – відстояти власну, віками омріяну незалежність. Ми усі разом і кожен особисто відповідальні за долю своєї країни. Ще важким, тернистим і политим кров’ю буде шлях до нашої Перемоги, але іншої дороги у нас немає.

Разом ми сильні! Україна переможе!