Відбулися фінальні ігри ІІ територіального етапу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» із волейболу

Дата: 05.03.2024 13:37

4 березня  у Гвіздецькій громаді на базі Гвіздецького ліцею відбулися фінальні ігри ІІ територіального етапу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» із волейболу (юнаки та дівчата) серед команд Гвіздецького ліцею, Кулачківської гімназії та Старогвіздецької гімназії.

Початком змагань стало урочисте виконання гімну України. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх, хто віддав своє життя захищаючи територіальну цілісність України.

Привітати учасників змагань завітали заступник голови Коломийської районної адміністрації  Ганна КРАВЧУК, провідний інспектор Коломийського ГУ РУ ДСНС Наталія ТОВТ, представники МХП  «Перспектив» Андрій та Роман, селищний голова Михайло ДЯКІВ, секретар селищної ради Тетяна НІМЧУК, начальник відділу освіти Оксана ШПАРИК, спеціаліст відділу освіти Тетяна БАБАК, директор Гвіздецького ліцею Ольга КОСТЮК, директор Старогвіздецької гімназії Наталія МАЛЯРЧУК та  амбасадор ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ШКІЛЬНИХ ЛІГ ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ГВІЗДЕЦЬКОЇ ТГ - Богдан ТИМЧУК.

Головним суддею на фінальному етапі був: Роман ГОРДІЙЧУК.

Емоції вищого рівня відчувалися серед юнаків та дівчат. Спортивна арена була насичена атмосферою ентузіазму та захоплення, коли наші волейбольні таланти змагались за звання чемпіонів. Команди учнів продемонстрували видовищну гру, бажання бути сильнішими, розвиватися. На заході панувала атмосфера спортивного свята та єдності.

Переможцями стали – серед юнаків:

І місце – команда Старогвіздецької гімназії;

ІІ місце – команда Гвіздецького ліцею;

ІІІ місце – команда Кулачківської гімназії.

Серед дівчат:

І місце – команда Кулачківської гімназії.

ІІ місце – команда Гвіздецького ліцею;

ІІІ місце – команда Старогвіздецької гімназії;

По закінченню спортивного дійства команди отримали дипломи, кубки, медалі та подарунки від МХП «Перспектив».

Змагання стали  майданчиком для виявлення спортивних талантів учнівської молоді. Наші школярі вкотре підтверджують, що Гвіздецька громада – місце сильних  і спортивних.

Ми сильні і непереможні!

Низький уклін нашим хоробрим воїнам!