Відбувся ІІ (територіальний) етап "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з ФУТЗАЛУ

Дата: 08.03.2024 11:07

7 березня 2023 року у Гвіздецькій громаді відбувся ІІ етап (територіальний) всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги з ФУТЗАЛУ" ⚽️ серед 3 команд ЗЗСО Гвіздецької ТГ.

⚽У спортивному залі Гвіздецького ліцею розгорнулася справжня боротьба між командами хлопців закладів освіти за перемогу. А тренери юних вихованців не стримували емоцій, коли рахунок змінювався в сторону суперника .

⚽ В результаті зіграних ігор:

🥇І місце - команда Гвіздецького ліцею, вчитель Роман ГОРДІЙЧУК, Віктор ЛЕСЮК;

🥈ІІ місце - команда Кулачківської гімназії , вчитель Михайло КВАСНЮК;

🥉ІІІ місце - команда Старогвіздецької гімназії, вчитель Оксана ВИННИК.

⚽ Всеукраїнські змагання "Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги" проводяться під егідою Президента України Володимира Зеленського під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО" з метою залучення дітей до занять спортом та організації цікавого спортивного дозвілля серед учнівської молоді.

Щиро дякуємо усім учасникам змагань, вчителям фізичної культури за підготовку та участь команд у змаганнях.

⚽ Вітаємо команду хлопців Гвіздецького ліцею з перемогою 🏆🏆🏆 та бажаємо гідно представити себе на ІІІ районному етапі змагань "Пліч-о-пліч" та здобути перемогу!

Уболівальники, готуйте ваші долоні! Наші спортсмени готові гідно представляти свою громаду у третьому етапі «Пліч-о-пліч».

З нетерпінням чекаємо на волейбольних майданчиках юнаків Старогвіздецької та дівчат Кулачківської гімназій. У футзалі честь своєї громади захищатиме команда Гвіздецького ліцею⚽️.Вітаємо переможців, бажаємо не зупинятись на досягнутому та вдало виступити у наступному етапі змагань.

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!!! Слава Україні!Героям слава!