Дата: 06.03.2024 10:32

На базі Гвіздецького ліцею відбулось методичне об'єднання правктичних психологів та соціальних педагогів Гвіздецької громади на тему "Резильєнтність та соціально-психологічне благополуччя учня і педагога в умовах сьогодення".

Соціальний педагог, Сірадчук О.М., провела заняття з елементами тренінгу з учнями ліцею на тему : "Пізнай себе.Повір у себе", а практичний психолог, Вівчарик О.М., провела заняття з учасниками методичного об'єднання на тему: "Арттерапія у роботі практичного психолога. Метод мандали для пошуку внутрішньої опори".

В ході роботи, соціальний педагог презентувала соціальне дослідження "Сучасні діти...які вони? Підлітки та їхнє життя під час війни".