Вітаємо переможців, призерів та їх наставників ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад та конкурсів 2023-2024 н.р.

Дата: 19.04.2024 16:35

Підбито підсумки ІІІ обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів у 2024 році. Як результат, маємо чотирьох призерів, які на високому рівні цьогоріч представили Гвіздецьку територіальну громаду:

• ІІІ місце з історії – Станіслав ОСТАПЧУК, учень 9 класу, Гвіздецького ліцею, вчитель Галина ГАВРИЛЮК;

• ІІ місце з німецької мови – Еліна ПАЛІЙ, учениця 9 класу, Гвіздецького ліцею, вчитель Марія ЦИБУЛЯК;

• ІІІ місце з християнської етики  - Софія ВОДЯНЧУК, учениця 5 класу, Старогвіздецької гімназії, вчитель Ірина ТРАЧУК;

• ІІІ місце у ХХІV Міжнародному  конкурсі з української мови ім. Петра Яцика - Наталія  ПАЛІЙЧУК, вчитель Олександра ДЕМ’ЯНЧУК.

Вітаємо наших юних, кмітливих та талановитих школярів та їхніх наставників з здобуттям високих нагород! Успіхів вам у втіленні всіх задумів, наполегливості та нових, ще більших, здобутків! Ви наша гордість!