Відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Дата: 04.04.2024 17:02

03 квітня 2024 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня  відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму Гвіздецької селищної ради. У порядок денний було включено розгляд атестаційних матеріалів під час атестації педагогічних працівників та керівників закладів освіти Гвіздецької селищної ради; порядок голосування та атестація педагогічних працівників. В засіданні атестаційної комісії взяли участь: голова  комісії  - Оксана ШПАРИК, секретар – Тетяна БАБАК, члени атестаційної комісії – Ольга КОСТЮК, Ольга ЛЕСЮК, Наталія МАЛЯРЧУК, Тетяна МАЗУРАК, Наталія ТАЦЮК.

Доповідачами були керівники закладів освіти і члени атестаційної комісії.

Атестація педагогічних працівників у 2023-2024 навчальному році проходила  відповідно до ст. 50 Закону України «Про освіту», Положення   про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 № 805.

Рішення атестаційної комісії приймалися закритим (таємним) голосуванням.

Відповідно до затвердженого графіка роботи атестаційна комісія розглянула атестаційні матеріали та оцінила досягнення у педагогічній діяльності освітян, які атестувалися.

У 2023-2024 навчальному році атестації підлягали 6  педагогічних працівників, із них 2 директори закладів загальної середньої освіти, 3 вихователі, 1 музичний керівник закладів дошкільної освіти. Директори закладів загальної середньої освіти, які викладають предмети в одному закладі,  згідно Положення,  були атестовані за кожною з посад.

Педагоги сумлінно підготувались до атестації, представивши у своїх матеріалах усі напрями освітнього процесу у світлі сучасних вимог і положень.

Всі педагогічні працівники підтвердили відповідність займаним посадам, раніше встановленим тарифним розрядам та присвоєно кваліфікаційну категорію  «спеціаліст другої категорії».

Під керівництвом голови атестаційної комісії члени комісії працювали злагоджено, кваліфіковано, в межах своїх повноважень.

Вітаємо  педагогічних працівників  з успішним проходженням  атестації!