Продуктові пакунки до Великодніх свят

Дата: 03.05.2024 10:04

У житті кожної людини Великдень особливо шановане та величне свято. Свято, що приходить на початку справжньої, квітучої та теплої весни, а ще – це свято добра, любові, милосердя.

Великдень спонукає кожного з нас ще раз замислитися над духовними та моральними цінностями, втілити свої думки та відчуття в добрі щирі справи, розділити радість із тими, хто цього потребує.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуНапередодні Великодніх свят Гвіздецька селищна рада привітала з прийдешніми святами дітей військовослужбовців,  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, чиї батьки загинули під час війни.

Продуктові пакунки до Великодніх свят, які були закуплені за кошти місцевого бюджету , отримали 50 сімей.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги.

Бажаємо, хай в житті кожного оселиться щастя, нехай воскресне в душах усе найкраще на землі – непохитна віра, щира вдячність і вічна любов. Миру Вашим оселям, здоров’я Вашим рідним, а дітям –  великої світлої долі.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!