Відкриття літнього пришкільного табору відпочинку.

Дата: 03.06.2024 16:04

Фото без описуФото_День 1

Ось і прийшли довгоочікувані канікули. Вже написані підсумкові роботи, залишились позаду уроки, віддзвенів останній дзвоник; можна з легкістю вдихнути великий і мрійливий ковток літнього повітря. В учнів з’явилося багато вільного часу, який потрібно вірно організувати, щоб було не тільки цікаво, а й корисно.

Сьогодні, 3 червня, у Кулачківській гімназії відбулося урочисте відкриття літнього пришкільного табору відпочинку. І ось звуки музики сповіщають про початок роботи табору. Начальник табору О.М.Лесюк, голова Гвіздецької селищної ради М.П.Дяків, начальник відділу освіти О.В.Шпарик привітали учнів зі святом та побажали усім активного і безпечного відпочинку, доброго настрою, творчої та плідної співпраці. Вихованці табору розпочали зміну з безліччю цікавих завдань, дивовижних подорожей, веселих стартів, занять за інтересами та ігор.

Девізом першого дня було "Подаруй обійми другу" та білий колір, який символізує чисті наміри та позитивні емоції.

Також першого дня з дітьми працювали практичні психологи Гвіздецького ліцею, Старогвіздецької та Кулачківської гімназій, які провели цікаві, захоплюючі та пізнавальні тренінги.

Тож ми готові до активного відпочинку !!!

До зустрічі завтра - День 2....