2 День табору -«Алло, ми шукаємо таланти!»

Дата: 04.06.2024 15:26

Фото без описуФото_2 день

Цікаво, весело, творчо пройшов #2 день табору . А проходив він під назвою -«Алло , ми шукаємо таланти !»

Традиційно розпочався він із вшанування хвилиною мовчання воїнів , мирних жителів та невинно убитих дітей.

Учасники табору долучились до Всеукраїнської акції « Голоси дітей» і виготовили дзвоники памʼяті на згадку про дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України. А також провели танцювальний флеш-моб, присвячений дітям з ООП та тим, які спілкуються мовою жестів.

Якби хтось сумнівався, то присутні скажуть однозначно, таланти у Гвіздецькій громаді все-таки є!

Їх не прийшлося особливо шукати, вони самі себе знайшли.

Звісно учасники трішки хвилювались , але це не завадило народженню «Нових зірок».

Дуже прикро, що через цю жахливу війну наші діти втрачають дитинство. Але тішить те, що всі наші діти такі творчі,активні талановиті, спортивні.

Мирного і щасливого майбутнього всім діткам!

Щира подяка господарям табору Кулачківській гімназії за теплий прийом, організаторам сьогоднішнього дня - Гвіздецькому ліцею за організацію неймовірного свято і Старогвіздецькій гімназії за вашу підтримку .